NAŠE PRODUKTY JSOU HIGH-TECH
S NĚMECKÝMI CERTIFIKÁTY KVALITY

Naše inovativní obaly

K balení našich výrobků používáme certifikované obaly,
které splňují přísná zdravotní, hygienická a ekologická kritéria. Jsou schopné odolat teplotám od -40 do +220
stupně Celsia.

High-tech proces vaření

Ve výrobní praxi využíváme mikrobiologické a chemické procesy, aby finální produkt i po ohřátí chutnal vždy jako čerstvě uvařený a byl nutričně vydatný. Dbáme na správné chlazení a precizní zabalení.


RYCHLÁ PŘÍPRAVA


AUTOMATIZACE & HYGIENA

Celý systém je maximálně polo nebo plně automatizovaný tak, aby předcházel lidským chybám. V průběhu výrobního procesu máme systémový přehled, kde se budoucí hotový výrobek nachází. Máme tak jistotu, že naši zákazníci dostanou vždy to, co si objednali
v předem dohodnutém termínu. Samozřejmostí je nejvyšší možná kvalita.Prvořadým předpokladem kvality našich produktů je vysoký standard osobní a provozní hygieny. Ta je kontrolována nejen interními testy, ale i pravidelným testováním státními orgány.
V hygienické oblasti spolupracujeme
s celosvětovým dodavatelem chemie.


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Proč máte vyšší ceny?

Naše ceny odpovídají kvalitě jídla. Stojíme si za tím, že jídlo má být z výživných surovin, čerstvé a plné chuti. Moderní technologie a odborně vyškolený personál se podílejí na procesu zpracování. Díky tomu je zajištěna čerstvost a plná chuť našich produktů po dobu 16 až 21 dnů.

Může se balení protrhnout?

Při běžné manipulaci to možné není. Neodborná nebo násilná manipulace obal poškodit může.

Mají jídla dostatečně dlouhou trvanlivost?

Záleží nám především na tom, aby jídlo bylo vždy čerstvé. Díky moderním poznatkům a špičkové technologii je maximální doba trvanlivosti (v závislosti na typu produktu) 16 až 21 dní.

Proč není obal přírodní?

Zatím neexistuje přírodní materiál, který by splňoval hygienická kritéria, byl lehký, pevný a zároveň vydržel teploty od -40 °C do 200 °C.

Jak správně jídlo připravit?

Dodržujte důsledně návod k přípravě, který je napsaný na etiketě. Připravené jídlo se nevaří, ale pouze ohřívá v dovezeném obalu nebo v gastronádobě. V případě nedodržení popsaného postupu nemůžeme zaručit chuť a čerstvost, na které si zakládáme.


CERTIFIKÁTY