Technologie

CERTIFIKOVANÁ TECHNOLOGIE MAP,

VLASTNÍ LABORATOŘ A KVALITNÍ HC KOMPONENTY

High Convenience v praxi

Pracujeme striktně podle procesu Cook & Chill. Tato šetrná technologie výroby zaručuje čerstvou chuť a prodlouženou trvanlivost při dodržení skladovacích podmínek (skladování mezi +7 a +2 °C).
Ve výrobní praxi využíváme mikrobiologické a chemické procesy, aby finální produkt i po ohřátí chutnal vždy jako čerstvě uvařený a byl nutričně vydatný. Dbáme na správné chlazení a precizní zabalení.

Inovativní proces balení

K balení našich výrobků používáme certifikované obaly, které splňují přísná zdravotní, hygienická a ekologická kritéria. Jsou schopné odolat teplotám od -40 do +220 °C.
Všechny naše potravinářské komponenty balené v ochranné atmosféře (technologie Modified Atmosphere Packaging) dosahují garantované trvanlivosti až 21 dní.

RYCHLÁ PŘÍPRAVA

AUTOMATIZACE

A HYGIENA

Celý systém je maximálně polo nebo plně automatizovaný tak, aby předcházel lidským chybám. V průběhu výrobního procesu máme systémový přehled, kde se budoucí hotový výrobek nachází. Máme tak jistotu, že naši zákazníci dostanou vždy to, co si objednali v předem dohodnutém termínu. Samozřejmostí je nejvyšší možná kvalita.

Prvořadým předpokladem kvality našich produktů je vysoký standard osobní a provozní hygieny. Ta je kontrolována nejen interními testy, ale i pravidelným testováním státními orgány. V hygienické oblasti spolupracujeme s celosvětovým dodavatelem čistících prostředků.